Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2319193
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania30207
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia110977
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej16059
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń6549
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6689
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe19837
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne6256
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy87686
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady22498
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej17875
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16681
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza8634
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory171280
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru na wolne stanowiska121
Ikona - strzałka prawaPrzetargi514203
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych5467
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro17365
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)4224
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto7886
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym2276
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy3022
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5561
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze7138
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3511
Ikona - strzałka prawaPetycje6501
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli177
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne135
Ikona - strzałka prawa201882
Ikona - strzałka prawa2021104
Ikona - strzałka prawa202087
Ikona - strzałka prawa201987
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne104
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2927
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1059
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia2618
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim823
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020973
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021648
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo615
Ikona - strzałka prawaSygnalista99
Ikona - strzałka prawaWybory1893
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201814306
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194668
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192649
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191879
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20193841
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203967
Ikona - strzałka prawaOrgany1034
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12050
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski16870
Ikona - strzałka prawaRada Gminy17061
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4156
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1281
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1594
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1561
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli355
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1266
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy5598
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy18769
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15608
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy11498
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe64942
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10993
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny11584
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy68743
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne2243
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17536
Ikona - strzałka prawaTaryfy1903
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10668
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne7449
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6948
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4780
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe22918
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta23049
Ikona - strzałka prawa20095280
Ikona - strzałka prawa20103529
Ikona - strzałka prawa20113376
Ikona - strzałka prawa20133230
Ikona - strzałka prawa20142894
Ikona - strzałka prawa20152840
Ikona - strzałka prawa20163178
Ikona - strzałka prawa20172037
Ikona - strzałka prawa20181672
Ikona - strzałka prawa20191607
Ikona - strzałka prawa2020907
Ikona - strzałka prawa2021641
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta13297
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7614
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta6695
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy26299
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5671
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty20582
Ikona - strzałka prawaPrzetargi27036
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej18233
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy5120
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12983
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni15984
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9929
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7792
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5854
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa13044
Ikona - strzałka prawaAktualności12802
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5532
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9391
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12409
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8673
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5378
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO11178
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1977
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu15722
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2762
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis1027
Ikona - strzałka prawaBudżet 20027390
Ikona - strzałka prawaBudżet 20037186
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047386
Ikona - strzałka prawaBudżet 20058251
Ikona - strzałka prawaBudżet 20068176
Ikona - strzałka prawaBudżet 20078194
Ikona - strzałka prawaBudżet 20089695
Ikona - strzałka prawaBudżet 20097017
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107310
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115671
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125685
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135359
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145180
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154764
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164386
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173892
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183618
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192862
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202028
Ikona - strzałka prawaBudżet 20211312
Ikona - strzałka prawaBudżet 2022236
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10589
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2822
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3863
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8651
Ikona - strzałka prawaProgramy7177
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29119
Ikona - strzałka prawaArchiwum8589
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7671
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9239
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8344
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności363

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-01-21 15:31:55, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)