Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1915591
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania28807
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21175
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia103656
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej14522
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5956
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6130
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe18160
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5696
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy78707
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady19607
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej15995
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty15077
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7720
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory161797
Ikona - strzałka prawaPrzetargi483691
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4397
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro12640
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)3175
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym212
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2882
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4853
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6495
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2872
Ikona - strzałka prawaPetycje4918
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2227
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych961
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1386
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim300
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020507
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20217
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo21
Ikona - strzałka prawaWybory1387
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813106
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193737
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192037
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191296
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192897
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203076
Ikona - strzałka prawaOrgany597
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11424
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski14968
Ikona - strzałka prawaRada Gminy15907
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3536
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych806
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1075
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań939
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady742
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4480
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17924
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14756
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10351
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe59807
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10264
Ikona - strzałka prawaRegulamin10688
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy59393
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1609
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16646
Ikona - strzałka prawaTaryfy1310
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10042
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5882
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6265
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4203
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe21093
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta20632
Ikona - strzałka prawa20094604
Ikona - strzałka prawa20103101
Ikona - strzałka prawa20112859
Ikona - strzałka prawa20132672
Ikona - strzałka prawa20142360
Ikona - strzałka prawa20152327
Ikona - strzałka prawa20162476
Ikona - strzałka prawa20171533
Ikona - strzałka prawa20181186
Ikona - strzałka prawa2019875
Ikona - strzałka prawa2020409
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12360
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6362
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5821
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy24722
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4966
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19763
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26024
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej17067
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy4110
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12362
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni14872
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9280
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7322
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5174
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12370
Ikona - strzałka prawaAktualności11986
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4948
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8602
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory11624
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8114
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4213
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO9815
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe981
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu13696
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2005
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis487
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026839
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036697
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046883
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057708
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067666
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077557
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088912
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096436
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106826
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115175
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125183
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134851
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144710
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154226
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163877
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173367
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183086
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192227
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201283
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021197
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9952
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2344
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3268
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8137
Ikona - strzałka prawaProgramy6629
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian27442
Ikona - strzałka prawaArchiwum7866
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7024
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8677
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7781

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-22 14:50:34, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)