Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1483982
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27382
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19818
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia95185
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11069
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5238
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5465
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14269
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5019
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy67404
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady15906
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12128
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11436
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6739
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory144985
Ikona - strzałka prawaPrzetargi432471
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2767
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro3741
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1824
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2562
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20362
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4057
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5614
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2058
Ikona - strzałka prawaPetycje3631
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1314
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych660
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia327
Ikona - strzałka prawaWybory777
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811362
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192396
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191170
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019527
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191754
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10642
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12901
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14597
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2718
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych317
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania336
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań338
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady211
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3115
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16978
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13872
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9589
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55153
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9307
Ikona - strzałka prawaRegulamin9878
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy53578
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne856
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15371
Ikona - strzałka prawaTaryfy645
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9266
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4935
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5468
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3512
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18816
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18570
Ikona - strzałka prawa20093692
Ikona - strzałka prawa20102602
Ikona - strzałka prawa20112380
Ikona - strzałka prawa20132103
Ikona - strzałka prawa20141822
Ikona - strzałka prawa20151782
Ikona - strzałka prawa20161636
Ikona - strzałka prawa2017932
Ikona - strzałka prawa2018676
Ikona - strzałka prawa2019266
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11475
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5128
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4812
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22815
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4126
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18920
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23246
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14311
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3378
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11590
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10202
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13573
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8393
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6642
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4571
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11672
Ikona - strzałka prawaAktualności9570
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4377
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7766
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9318
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7558
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3557
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8323
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe368
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11851
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1791
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1280
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis40
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026321
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036250
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046390
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057108
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067076
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076975
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088140
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095902
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106389
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114734
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124705
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134278
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144161
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153588
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163239
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172781
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182345
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191282
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020161
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9221
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1882
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2645
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7594
Ikona - strzałka prawaProgramy6046
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24920
Ikona - strzałka prawaArchiwum7200
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6372
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8047
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7226

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-12-09 14:25:59, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)