Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1828895
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania28570
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20930
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia102185
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej13329
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5863
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6029
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe17037
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5591
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy75783
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady19011
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej14588
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty13843
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7560
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory158752
Ikona - strzałka prawaPrzetargi473168
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4155
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro11001
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2963
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2836
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4688
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6352
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2729
Ikona - strzałka prawaPetycje4686
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2060
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych915
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1195
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim208
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020374
Ikona - strzałka prawaWybory1297
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812845
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193564
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191917
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191188
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192739
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20202886
Ikona - strzałka prawaOrgany524
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11289
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski14581
Ikona - strzałka prawaRada Gminy15678
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3412
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych724
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania937
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań822
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady660
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4267
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17781
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14625
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10222
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe59076
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10113
Ikona - strzałka prawaRegulamin10552
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy58293
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1488
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16439
Ikona - strzałka prawaTaryfy1191
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9889
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5714
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6061
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4062
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe20697
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta20273
Ikona - strzałka prawa20094484
Ikona - strzałka prawa20103022
Ikona - strzałka prawa20112769
Ikona - strzałka prawa20132585
Ikona - strzałka prawa20142272
Ikona - strzałka prawa20152237
Ikona - strzałka prawa20162348
Ikona - strzałka prawa20171445
Ikona - strzałka prawa20181102
Ikona - strzałka prawa2019767
Ikona - strzałka prawa2020310
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12204
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6178
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5617
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy24434
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4821
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19615
Ikona - strzałka prawaPrzetargi25232
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej16393
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3938
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12250
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni14581
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9134
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7203
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5048
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12246
Ikona - strzałka prawaAktualności11408
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4832
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8452
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory11121
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8007
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4092
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO9569
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe838
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu13360
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1840
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis404
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026742
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036605
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046787
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057589
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067558
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077456
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088784
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096351
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106739
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115091
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125079
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134757
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144621
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154117
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163759
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173264
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182971
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192046
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201072
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9826
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2255
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3120
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8037
Ikona - strzałka prawaProgramy6504
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26945
Ikona - strzałka prawaArchiwum7740
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6912
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8586
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7665

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-10-28 16:15:57, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)