Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1529971
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27536
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19946
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia95857
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11253
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5312
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5522
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14544
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5081
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy67863
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady16266
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12319
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11630
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6817
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory145841
Ikona - strzałka prawaPrzetargi434963
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2917
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro4598
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1939
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2599
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20627
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4116
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5698
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2118
Ikona - strzałka prawaPetycje3751
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1377
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych685
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia403
Ikona - strzałka prawaWybory829
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811519
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192528
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191245
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019605
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191867
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10715
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13037
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14728
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2793
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych356
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania397
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań394
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady253
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3393
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17062
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13947
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9654
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55563
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9384
Ikona - strzałka prawaRegulamin9934
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy54334
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne919
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15537
Ikona - strzałka prawaTaryfy701
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9328
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5004
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5546
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3572
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18974
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18761
Ikona - strzałka prawa20093761
Ikona - strzałka prawa20102649
Ikona - strzałka prawa20112421
Ikona - strzałka prawa20132155
Ikona - strzałka prawa20141862
Ikona - strzałka prawa20151819
Ikona - strzałka prawa20161707
Ikona - strzałka prawa2017974
Ikona - strzałka prawa2018726
Ikona - strzałka prawa2019312
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11564
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5221
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4889
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22961
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4195
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18977
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23428
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14520
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3438
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11662
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13676
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8478
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6701
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4617
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11740
Ikona - strzałka prawaAktualności9762
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4424
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7829
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9514
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7608
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3608
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8440
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe412
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12009
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1830
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1329
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis68
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026374
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036291
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046432
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057152
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067145
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077028
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088217
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095946
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106437
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114768
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124745
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134326
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144211
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153639
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163296
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172843
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182418
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191401
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020296
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9300
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1924
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2695
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7639
Ikona - strzałka prawaProgramy6087
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25143
Ikona - strzałka prawaArchiwum7252
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6414
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8090
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7268

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-21 14:46:36, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)