Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1776629
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania28305
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20675
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia100454
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej12513
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5738
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5907
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe16217
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5465
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy73299
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady18295
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej13605
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty12971
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7394
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory155846
Ikona - strzałka prawaPrzetargi458626
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3887
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro9398
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2725
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2796
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4528
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6201
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2596
Ikona - strzałka prawaPetycje4418
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1910
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych879
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1015
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim120
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020226
Ikona - strzałka prawaWybory1184
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812526
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193338
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191774
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191054
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192548
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20202638
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11156
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski14175
Ikona - strzałka prawaRada Gminy15386
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3272
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych621
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania740
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań696
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady563
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4075
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17622
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14471
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10097
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe58117
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9952
Ikona - strzałka prawaRegulamin10413
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy57443
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1341
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16259
Ikona - strzałka prawaTaryfy1074
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9759
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5532
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5916
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3938
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe20284
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta19907
Ikona - strzałka prawa20094332
Ikona - strzałka prawa20102923
Ikona - strzałka prawa20112680
Ikona - strzałka prawa20132497
Ikona - strzałka prawa20142168
Ikona - strzałka prawa20152127
Ikona - strzałka prawa20162212
Ikona - strzałka prawa20171336
Ikona - strzałka prawa2018995
Ikona - strzałka prawa2019644
Ikona - strzałka prawa2020205
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12030
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5981
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5432
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy24050
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4657
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19450
Ikona - strzałka prawaPrzetargi24662
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej15852
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3807
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12113
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni14255
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8973
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7070
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4923
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12115
Ikona - strzałka prawaAktualności10949
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4716
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8270
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory10709
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7896
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3966
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO9282
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe725
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu13029
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1719
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis275
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026651
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036507
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046701
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057478
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067453
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077347
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088636
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096249
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106646
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115001
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124985
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134633
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144521
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153994
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163647
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173168
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182840
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191885
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020878
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9682
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2165
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3010
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7925
Ikona - strzałka prawaProgramy6399
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26483
Ikona - strzałka prawaArchiwum7618
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6772
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8435
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7559

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-08-14 12:17:54, zmian dokonał(a): Maciej Ratajczyk

WCAG 2.0 (Level AA)