Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1625949
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27800
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20201
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia97153
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11722
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5448
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5643
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe15147
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5207
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy69728
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady16989
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12807
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty12137
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6973
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory148027
Ikona - strzałka prawaPrzetargi443514
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3351
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro6819
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2270
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2673
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości21271
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4250
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5858
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2272
Ikona - strzałka prawaPetycje3949
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1548
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych746
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia571
Ikona - strzałka prawaWybory937
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811842
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192756
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191456
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019736
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192068
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020309
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10864
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13306
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14944
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2939
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych430
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania490
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań481
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady348
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3596
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17220
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14125
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9815
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe56248
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9566
Ikona - strzałka prawaRegulamin10083
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy55737
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1056
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15801
Ikona - strzałka prawaTaryfy816
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9454
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5168
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5671
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3700
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe19346
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta19096
Ikona - strzałka prawa20093927
Ikona - strzałka prawa20102735
Ikona - strzałka prawa20112500
Ikona - strzałka prawa20132257
Ikona - strzałka prawa20141948
Ikona - strzałka prawa20151901
Ikona - strzałka prawa20161866
Ikona - strzałka prawa20171087
Ikona - strzałka prawa2018805
Ikona - strzałka prawa2019425
Ikona - strzałka prawa202042
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11709
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5494
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5046
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy23250
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4347
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19125
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23915
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej15065
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3560
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11796
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13900
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8644
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6814
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4723
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11871
Ikona - strzałka prawaAktualności10237
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4519
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7974
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory10004
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7715
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3745
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8680
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe529
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12393
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1956
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1488
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis142
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026470
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036371
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046525
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057240
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067247
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077150
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088351
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096039
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106503
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114850
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124824
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134448
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144311
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153753
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163423
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172975
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182582
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191577
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020510
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9427
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2018
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2811
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7738
Ikona - strzałka prawaProgramy6193
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25678
Ikona - strzałka prawaArchiwum7371
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6532
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8224
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7394

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-08 18:08:5, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)