Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2010951
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania29058
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21494
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia105148
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej15654
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń6065
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6231
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe19180
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5802
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy81796
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady20119
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej17360
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16211
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7901
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory164358
Ikona - strzałka prawaPrzetargi492017
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4716
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro14159
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)3455
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto1809
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym731
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2918
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5031
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6637
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3014
Ikona - strzałka prawaPetycje5194
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2350
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych991
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1644
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim391
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020598
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021186
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo141
Ikona - strzałka prawaWybory1471
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813349
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193920
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192168
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191406
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20193102
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203247
Ikona - strzałka prawaOrgany671
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11558
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski15413
Ikona - strzałka prawaRada Gminy16144
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3644
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych904
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1186
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1070
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady835
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4656
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy18091
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14908
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10515
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe60649
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10432
Ikona - strzałka prawaRegulamin10858
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy61420
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1725
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16862
Ikona - strzałka prawaTaryfy1419
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10169
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne6168
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6415
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4326
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe21508
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta21083
Ikona - strzałka prawa20094735
Ikona - strzałka prawa20103172
Ikona - strzałka prawa20112934
Ikona - strzałka prawa20132755
Ikona - strzałka prawa20142447
Ikona - strzałka prawa20152414
Ikona - strzałka prawa20162586
Ikona - strzałka prawa20171615
Ikona - strzałka prawa20181271
Ikona - strzałka prawa2019997
Ikona - strzałka prawa2020491
Ikona - strzałka prawa202160
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12522
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6619
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta6046
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy25011
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5111
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19938
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26705
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej17690
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy4254
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12499
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni15133
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9399
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7421
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5302
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12547
Ikona - strzałka prawaAktualności12464
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5072
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8744
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12091
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8244
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4641
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO10097
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1235
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu14245
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2156
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis589
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026942
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036784
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046974
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057805
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067765
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077680
Ikona - strzałka prawaBudżet 20089051
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096558
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106910
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115261
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125278
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134945
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144794
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154332
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163974
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173475
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183197
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192397
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201487
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021421
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10081
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2424
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3387
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8239
Ikona - strzałka prawaProgramy6740
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian27906
Ikona - strzałka prawaArchiwum8063
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7157
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8782
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7894
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności26

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-19 13:09:20, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)