Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2711358
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania31475
Ikona - strzałka prawaPreferencyjna sprzedaż węgla680
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia118307
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe20804
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne6870
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej16616
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń7702
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie7292
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy95007
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady26000
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej18519
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty17300
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza9587
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory179660
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru na wolne stanowiska821
Ikona - strzałka prawaPrzetargi540957
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych6298
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro21324
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)5223
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto14595
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym4721
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy3147
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione6354
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze7883
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia4358
Ikona - strzałka prawaPetycje8283
Ikona - strzałka prawaInformacja dotycząca sposobu składania skarg, wniosków i petycji.313
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli1045
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne708
Ikona - strzałka prawa2021627
Ikona - strzałka prawa2020549
Ikona - strzałka prawa2018570
Ikona - strzałka prawa2019567
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne682
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3771
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1163
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia3978
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim1501
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201631
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20211355
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo1391
Ikona - strzałka prawaSygnalista909
Ikona - strzałka prawaWybory2659
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201815676
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20195698
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20193379
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20192600
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20195096
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20204996
Ikona - strzałka prawaOrgany1632
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12790
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski18652
Ikona - strzałka prawaRada Gminy18333
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4820
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1797
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania2314
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań2332
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli929
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1880
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy6708
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy19588
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16482
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12275
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe68924
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut11803
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny12391
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy77235
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne2940
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty18888
Ikona - strzałka prawaTaryfy2584
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11400
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne9081
Ikona - strzałka prawaProjekt MPZP miejscowego dla obrębów Kolonia Broszęcin, Broszęcin, Augustów1
Ikona - strzałka prawaProjekt MPZP miejscowego dla obrębów Będków, Żary, Rychłowiec, Kodrań–Kopy, Marcelin, Krysiaki Będkowskie, Krysiaki Broszęckie0
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów7699
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku5555
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe24831
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta24958
Ikona - strzałka prawa20096034
Ikona - strzałka prawa20104034
Ikona - strzałka prawa20113869
Ikona - strzałka prawa20133767
Ikona - strzałka prawa20143472
Ikona - strzałka prawa20153387
Ikona - strzałka prawa20163932
Ikona - strzałka prawa20172645
Ikona - strzałka prawa20182221
Ikona - strzałka prawa20192290
Ikona - strzałka prawa20201396
Ikona - strzałka prawa20211441
Ikona - strzałka prawa2022785
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta14225
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8838
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta7583
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy27914
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6429
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty21426
Ikona - strzałka prawaPrzetargi27546
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej19012
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy6257
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13708
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni16730
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej10616
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie8447
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna6720
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa13688
Ikona - strzałka prawaAktualności13309
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"6217
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10218
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12886
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9229
Ikona - strzałka prawaBudżet 202399
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego6766
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO12724
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe3086
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu17621
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy3597
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis1608
Ikona - strzałka prawaBudżet 20028020
Ikona - strzałka prawaBudżet 20037848
Ikona - strzałka prawaBudżet 20048016
Ikona - strzałka prawaBudżet 20058940
Ikona - strzałka prawaBudżet 20068873
Ikona - strzałka prawaBudżet 20078960
Ikona - strzałka prawaBudżet 200810660
Ikona - strzałka prawaBudżet 20097773
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107941
Ikona - strzałka prawaBudżet 20116268
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126323
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135987
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145809
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155401
Ikona - strzałka prawaBudżet 20165055
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174497
Ikona - strzałka prawaBudżet 20184250
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193614
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202671
Ikona - strzałka prawaBudżet 20212225
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221301
Ikona - strzałka prawaBudżet 2023268
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej11294
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne3421
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej4609
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9334
Ikona - strzałka prawaProgramy7889
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian32993
Ikona - strzałka prawaArchiwum9484
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8442
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9907
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9033
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1127

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-01-25 13:54:45, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)