Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1575795
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27681
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20097
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia96579
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11445
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5391
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5591
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14808
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5155
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy68637
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady16701
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12513
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11840
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6883
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory146743
Ikona - strzałka prawaPrzetargi438935
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3135
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro5881
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2106
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2643
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20906
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4176
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5780
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2183
Ikona - strzałka prawaPetycje3847
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1463
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych711
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia492
Ikona - strzałka prawaWybory885
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811702
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192628
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191375
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019670
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191950
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 202072
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10792
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13176
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14867
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2876
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych397
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania448
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań445
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady301
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3496
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17149
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14046
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9741
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55942
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9482
Ikona - strzałka prawaRegulamin10012
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy55150
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne988
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15679
Ikona - strzałka prawaTaryfy763
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9387
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5095
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5607
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3636
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe19171
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18893
Ikona - strzałka prawa20093838
Ikona - strzałka prawa20102692
Ikona - strzałka prawa20112463
Ikona - strzałka prawa20132197
Ikona - strzałka prawa20141900
Ikona - strzałka prawa20151859
Ikona - strzałka prawa20161780
Ikona - strzałka prawa20171031
Ikona - strzałka prawa2018763
Ikona - strzałka prawa2019368
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11638
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5361
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4979
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy23115
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4266
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19056
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23626
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14756
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3501
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11740
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13806
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8570
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6762
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4673
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11808
Ikona - strzałka prawaAktualności9957
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4472
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7900
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9712
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7662
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3671
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8554
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe470
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12201
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1885
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1423
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026413
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036333
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046475
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057190
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067191
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077088
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088286
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095985
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106470
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114816
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124786
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134390
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144253
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153697
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163354
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172902
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182490
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191488
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020424
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9365
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1966
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2761
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7693
Ikona - strzałka prawaProgramy6138
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25380
Ikona - strzałka prawaArchiwum7321
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6471
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8163
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7341

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-27 16:26:49, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)