Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1452830
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27274
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19691
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia94655
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11286
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10927
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5181
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5409
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14103
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4970
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy66299
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady15670
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11987
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6656
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory143548
Ikona - strzałka prawaPrzetargi429320
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2678
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro3037
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1728
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń14974
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2531
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20149
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20068185
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075964
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085434
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094851
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104916
Ikona - strzałka prawaPPWOW15191
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114262
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny48345
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010385
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113656
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4006
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5543
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143588
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414317
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153831
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152390
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152463
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152978
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20154438
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2005
Ikona - strzałka prawaPetycje3513
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1244
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych628
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia281
Ikona - strzałka prawaWybory738
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811239
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192326
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191116
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019474
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191682
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10582
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12792
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14496
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2645
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych287
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania304
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań307
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady193
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2955
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16901
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13810
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9528
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe54866
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9233
Ikona - strzałka prawaRegulamin9809
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy53094
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne802
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15197
Ikona - strzałka prawaTaryfy604
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9204
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4867
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3299
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3451
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18627
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18391
Ikona - strzałka prawa20093641
Ikona - strzałka prawa20102563
Ikona - strzałka prawa20112348
Ikona - strzałka prawa20132066
Ikona - strzałka prawa20141790
Ikona - strzałka prawa20151749
Ikona - strzałka prawa20161586
Ikona - strzałka prawa2017891
Ikona - strzałka prawa2018643
Ikona - strzałka prawa2019235
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11408
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5034
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4733
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22673
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4013
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18853
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23107
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14138
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3336
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11511
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10157
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13470
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8339
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6582
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4525
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11607
Ikona - strzałka prawaAktualności9430
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4332
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7693
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9171
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7507
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3507
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8217
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe337
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11708
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1742
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1222
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026281
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036216
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046352
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057063
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067027
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076923
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088081
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095855
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106345
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114693
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124669
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134237
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144116
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153542
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163197
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172733
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182295
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191199
Ikona - strzałka prawaBudżet 202036
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7520
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7708
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9158
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1838
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2597
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7547
Ikona - strzałka prawaProgramy5999
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24714
Ikona - strzałka prawaArchiwum7137
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6292
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7996
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7183

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-11-19 14:28:26, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)