Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1162127
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania26011
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18521
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia89307
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy52195
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady13084
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej10312
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9563
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej9274
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4459
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4892
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe12026
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4555
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5993
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory126889
Ikona - strzałka prawaPrzetargi389938
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1618
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń12687
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2064
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości17404
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067679
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075470
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084934
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094197
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104330
Ikona - strzałka prawaPPWOW14223
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113772
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro155162
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny39517
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109665
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113207
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3464
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4889
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143119
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201413301
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153350
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151872
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151997
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152485
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153386
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1442
Ikona - strzałka prawaPetycje2158
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury596
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych222
Ikona - strzałka prawaWybory281
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188976
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9974
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9950
Ikona - strzałka prawaRada Gminy13146
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2025
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16084
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12804
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8978
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe49076
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8597
Ikona - strzałka prawaRegulamin9190
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy45544
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne242
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13911
Ikona - strzałka prawaTaryfy194
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8610
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4141
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2723
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2769
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14896
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta16395
Ikona - strzałka prawa20093102
Ikona - strzałka prawa20102227
Ikona - strzałka prawa20111982
Ikona - strzałka prawa20131694
Ikona - strzałka prawa20141389
Ikona - strzałka prawa20151401
Ikona - strzałka prawa20161045
Ikona - strzałka prawa2017506
Ikona - strzałka prawa2018223
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10323
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3990
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3872
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy21026
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3381
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18331
Ikona - strzałka prawaPrzetargi21246
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11943
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3006
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10854
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9534
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12544
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7671
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6060
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3990
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10842
Ikona - strzałka prawaAktualności7585
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3855
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7029
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory7220
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7024
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9960
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2960
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6884
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1213
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy699
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025845
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035789
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045909
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056530
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066559
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076386
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087455
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095395
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105909
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114267
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124209
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133762
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143681
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153000
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162622
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172084
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181387
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7151
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7215
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8600
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1439
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2034
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6985
Ikona - strzałka prawaProgramy5567
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22025
Ikona - strzałka prawaArchiwum6608
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5802
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7566
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6667

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-11-16 13:08:51, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)