Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1071921
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25172
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17668
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia84432
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy41372
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady11514
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej8895
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty8187
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej7875
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4078
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4473
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe10432
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4126
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5392
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory115123
Ikona - strzałka prawaPrzetargi357616
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych870
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń10804
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1644
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości15213
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067198
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075064
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084611
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093810
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20103899
Ikona - strzałka prawaPPWOW13567
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113390
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro135897
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny31436
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109058
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20112863
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3015
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4113
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142770
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412301
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20152986
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151506
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151671
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152157
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152889
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1090
Ikona - strzałka prawaPetycje1465
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury191
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9457
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski8749
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12445
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1710
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15382
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12092
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8529
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe44384
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8124
Ikona - strzałka prawaRegulamin8757
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy40687
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11341
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8127
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3587
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2315
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2333
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe13692
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15307
Ikona - strzałka prawa20092826
Ikona - strzałka prawa20101994
Ikona - strzałka prawa20111793
Ikona - strzałka prawa20131492
Ikona - strzałka prawa20141158
Ikona - strzałka prawa20151154
Ikona - strzałka prawa2016765
Ikona - strzałka prawa2017242
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9620
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3356
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3051
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy19970
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2943
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty17847
Ikona - strzałka prawaPrzetargi19831
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej10254
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2810
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10402
Ikona - strzałka prawaGimnazjum8985
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12014
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7179
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5591
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3613
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10250
Ikona - strzałka prawaAktualności6206
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3521
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6473
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory5737
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6595
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu8774
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2529
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO5953
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu785
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy300
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025526
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035496
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045612
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056219
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066157
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076040
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087051
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095077
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105596
Ikona - strzałka prawaBudżet 20113941
Ikona - strzałka prawaBudżet 20123897
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133378
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143304
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152615
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162177
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171313
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018230
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6816
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6873
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8137
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1135
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1580
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6604
Ikona - strzałka prawaProgramy5234
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19825
Ikona - strzałka prawaArchiwum6241
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5474
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7246
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6341

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-01-16 15:19:37, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)