Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1124757
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25693
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18239
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia87628
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy47682
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12391
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9736
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9004
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8708
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4322
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4739
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11390
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4388
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5716
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory121967
Ikona - strzałka prawaPrzetargi377199
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1377
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11959
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1895
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16533
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067443
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075266
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084818
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094039
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104123
Ikona - strzałka prawaPPWOW13939
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113622
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro147149
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny36279
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109379
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113077
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3263
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4617
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142987
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412672
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153207
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151729
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151861
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152369
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153135
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1305
Ikona - strzałka prawaPetycje1762
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury449
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych74
Ikona - strzałka prawaWybory116
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018339
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9769
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9468
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12798
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1846
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15791
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12526
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8786
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe46878
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8385
Ikona - strzałka prawaRegulamin8997
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy43054
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne63
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11821
Ikona - strzałka prawaTaryfy39
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8404
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3942
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2555
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2570
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14310
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15924
Ikona - strzałka prawa20092963
Ikona - strzałka prawa20102113
Ikona - strzałka prawa20111894
Ikona - strzałka prawa20131592
Ikona - strzałka prawa20141256
Ikona - strzałka prawa20151272
Ikona - strzałka prawa2016917
Ikona - strzałka prawa2017392
Ikona - strzałka prawa201876
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9964
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3707
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3445
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20553
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3196
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18118
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20645
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11220
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2923
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10651
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9245
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12217
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7413
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5764
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3813
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10591
Ikona - strzałka prawaAktualności6999
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3717
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6758
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6564
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6807
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9534
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2767
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6480
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1041
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy545
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025703
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035670
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045793
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056390
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066392
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076234
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087277
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095254
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105785
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114121
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124077
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133619
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143533
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152821
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162452
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171769
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018874
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7014
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7057
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8426
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1311
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1830
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6816
Ikona - strzałka prawaProgramy5428
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21073
Ikona - strzałka prawaArchiwum6434
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5668
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7434
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6529

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-07-16 15:01:36, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)