Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1378586
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27074
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19477
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia93776
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10640
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5080
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5319
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe13758
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4906
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy64225
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady15162
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11691
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty10977
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6546
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory140949
Ikona - strzałka prawaPrzetargi422937
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2521
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro1470
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1536
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń14599
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2492
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości19655
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20068071
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075872
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085340
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094737
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104822
Ikona - strzałka prawaPPWOW15041
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114184
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny47270
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010269
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113572
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3906
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5428
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143512
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414167
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153752
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152304
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152381
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152877
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153938
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1905
Ikona - strzałka prawaPetycje3354
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1137
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych580
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia181
Ikona - strzałka prawaWybory671
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810955
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191993
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 2019994
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019356
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019502
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10481
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12559
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14302
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2540
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych238
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania250
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań261
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady151
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2790
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16769
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13678
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe54114
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9111
Ikona - strzałka prawaRegulamin9677
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy51886
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne707
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14965
Ikona - strzałka prawaTaryfy536
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9107
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4741
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3195
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3347
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18354
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18118
Ikona - strzałka prawa20093549
Ikona - strzałka prawa20102497
Ikona - strzałka prawa20112285
Ikona - strzałka prawa20131989
Ikona - strzałka prawa20141721
Ikona - strzałka prawa20151689
Ikona - strzałka prawa20161493
Ikona - strzałka prawa2017815
Ikona - strzałka prawa2018574
Ikona - strzałka prawa2019197
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11291
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4861
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4612
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22436
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3884
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18761
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22801
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej13780
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3277
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11394
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10082
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13332
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8212
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6490
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4441
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11489
Ikona - strzałka prawaAktualności9107
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4258
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7577
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory8826
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7416
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3436
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8032
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe248
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11436
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1658
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1145
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026212
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036158
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046285
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056984
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066957
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076819
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087994
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095771
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106284
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114631
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124622
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134158
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144048
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153461
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163098
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172642
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182162
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191029
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7470
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7621
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9077
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1767
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2506
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro262
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7460
Ikona - strzałka prawaProgramy5931
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24277
Ikona - strzałka prawaArchiwum7048
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6217
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7938
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7108

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-09-18 15:37:26, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)