Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1146513
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25879
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18389
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia88536
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy50447
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12751
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej10070
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9323
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej9015
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4403
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4834
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11760
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4483
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5831
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory124961
Ikona - strzałka prawaPrzetargi384596
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1518
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń12404
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1976
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości17023
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067528
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075392
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084883
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094132
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104220
Ikona - strzałka prawaPPWOW14109
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113700
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro152009
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny38125
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109527
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113154
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3364
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4740
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143058
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412921
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153277
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151813
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151928
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152433
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153266
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1390
Ikona - strzałka prawaPetycje1964
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury525
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych150
Ikona - strzałka prawaWybory172
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182813
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9859
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9729
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12941
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1906
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15939
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12685
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8888
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe48141
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8490
Ikona - strzałka prawaRegulamin9099
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy44618
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne165
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13720
Ikona - strzałka prawaTaryfy121
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8507
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4042
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2656
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2666
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14645
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta16197
Ikona - strzałka prawa20093035
Ikona - strzałka prawa20102162
Ikona - strzałka prawa20111950
Ikona - strzałka prawa20131640
Ikona - strzałka prawa20141319
Ikona - strzałka prawa20151355
Ikona - strzałka prawa2016991
Ikona - strzałka prawa2017449
Ikona - strzałka prawa2018177
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10153
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3832
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3653
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20807
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3320
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18236
Ikona - strzałka prawaPrzetargi21000
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11622
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2969
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10750
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9381
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12401
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7589
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5920
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3911
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10729
Ikona - strzałka prawaAktualności7348
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3784
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6914
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6932
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6951
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9752
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2860
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6692
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1119
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy621
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025767
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035740
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045861
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056465
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066479
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076305
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087367
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095325
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105849
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114214
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124153
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133701
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143620
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152915
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162556
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171946
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181145
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7081
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7128
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8530
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1394
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1938
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6914
Ikona - strzałka prawaProgramy5516
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21611
Ikona - strzałka prawaArchiwum6517
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5743
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7509
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6627

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-09-25 14:58:32, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)