Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1109982
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25571
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18115
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia86894
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy45866
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12188
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9536
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty8806
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8505
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4287
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4694
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11166
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4345
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5642
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory120041
Ikona - strzałka prawaPrzetargi371484
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1247
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11664
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1829
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16177
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067398
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075216
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084769
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093984
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104073
Ikona - strzałka prawaPPWOW13846
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113565
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro143493
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny34842
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109301
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113023
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3202
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4541
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142934
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412570
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153146
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151677
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151820
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152318
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153078
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1251
Ikona - strzałka prawaPetycje1682
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury394
Ikona - strzałka prawaWybory76
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018240
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9705
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9286
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12706
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1807
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15675
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12423
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8717
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe45820
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8319
Ikona - strzałka prawaRegulamin8935
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy42240
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne27
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11725
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8330
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3865
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2496
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2509
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14134
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15760
Ikona - strzałka prawa20092917
Ikona - strzałka prawa20102089
Ikona - strzałka prawa20111864
Ikona - strzałka prawa20131572
Ikona - strzałka prawa20141232
Ikona - strzałka prawa20151241
Ikona - strzałka prawa2016882
Ikona - strzałka prawa2017361
Ikona - strzałka prawa201834
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9865
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3635
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3364
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20394
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3125
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18037
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20410
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej10947
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2891
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10576
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9161
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12169
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7342
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5724
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3766
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10506
Ikona - strzałka prawaAktualności6770
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3673
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6685
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6319
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6762
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9383
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2705
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6310
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu991
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy487
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025657
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035632
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045742
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056342
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066323
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076178
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087212
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095202
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105734
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114075
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124026
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133560
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143488
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152766
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162411
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171686
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018741
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6965
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7017
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8350
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1267
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1775
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6779
Ikona - strzałka prawaProgramy5365
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20704
Ikona - strzałka prawaArchiwum6390
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5614
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7387
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6480

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-05-25 14:09:07, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)