Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

RADA GMINY RZĄŚNIA W KADENCJI 2018-2023

Zbieranie statystyk

Okręg wyborczy nr 1 (Rząśnia: ulice: Asnyka, Bielskiego, Dąbrowskiej, Mickiewicza, Norwida, Nowa, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Waryńskiego, Wysockiego, 30 lecia, Kościuszki od numeru 1 do numeru 11)

–  MIKŁASZEWSKA Bożena Justyna.

Okręg wyborczy nr 2 (Rząśnia: od numeru 52 do 83 B i numery następne, ulice 1 Maja i Strażacka)

– POPŁAWSKI Jarosław Stanisław.

Okręg wyborczy nr 3 (Rząśnia: od numeru 1 do numeru 51, ulice: Kościuszki od numeru 12 do numeru 55 i numery następne, Konopnickiej, Ogrodowa)

– BOŻEK Mariusz.

Okręg wyborczy nr 4 (Biała: numery 1A, 2A i od numeru 5 do numeru 28 oraz od numeru 211 do numeru 267 i numery następne)

– ROZUMEK Adam.

Okręg wyborczy nr 5 (Biała od numeru 1 do numeru 4 i od numeru 29 do numeru 125)

– PEŁKA Tomasz Miłosz.

Okręg wyborczy nr 6 (Biała od numeru 126 do numeru 210)

– MENTEK Grzegorz Adam.

Okręg wyborczy nr 7 (Będków, Żary, Rychłowiec)

– SZCZEPAŃSKI Leszek Józef.

Okręg wyborczy nr 8 (Broszęcin, Kolonia Broszęcin, Kodrań-Kopy, Augustów, Marcelin, Krysiaki)

– SOBCZAK Sylwester Andrzej.

Okręg wyborczy nr 9 (Gawłów)

– BOROŃ Sławomir Marek.

Okręg wyborczy nr 10 (Rekle)

– SŁOMIAN Dorota Helena.

Okręg wyborczy nr 11 (Stróża, Ścięgna)

– OLCZAK Mirosław Kazimierz.

Okręg wyborczy nr 12 (Suchowola Wieś: od numeru 1 do numeru 28A, od numeru 41 do numeru 44, od numeru 46 do numeru 51 i od numeru 55 do numeru 64)

– KOZIEŁ Marek Jan.

Okręg wyborczy nr 13 (Suchowola Majątek: od numeru 29 do numeru 40A, numery 45, 45B, od numeru 52 do numeru 54A i od numeru 65 do 109 i numery następne)

– JUSZCZYK Sławomir.

Okręg wyborczy nr 14 (Zielęcin: od numeru 1 do 41 i od numeru 102 do numeru 109 i numery następne)

– TELENGA Robert Piotr.

Okręg wyborczy nr 15 (Zielęcin: od numeru 42 do numeru 101)

– HACHURSKI Włodzimierz Michał.

Podmiot udostępniający:
Gmina Rząśnia
Informację wytworzył:
Artur Ruka
Informację wprowadził:
Artur Ruka
Data wytworzenia:
2018-10-22
Data publikacji:
2018-10-22
Data ostatniej zmiany:
2018-11-19

RADA GMINY RZĄŚNIA W KADENCJI 2014 - 2018

Zbieranie statystyk

Okręg wyborczy nr 1

- NICPOŃ Tadeusz Antoni

Okręg wyborczy nr 2

- POPŁAWSKI Jarosław Stanisław

Okręg wyborczy nr 3

- SZYDŁOWSKI Andrzej

Okręg wyborczy nr 4

- ROZUMEK Adam

Okręg wyborczy nr 5

- PEŁKA Tomasz Miłosz

Okręg wyborczy nr 6

- MIKOŁAJCZYK Lech

Okręg wyborczy nr 7

- SZCZEPAŃSKI Leszek Józef 

Okręg wyborczy nr 8

- SOBCZAK Sylwester Andrzej 

Okręg wyborczy nr 9

- BOROŃ Sławomir Marek

Okręg wyborczy nr 10

- SŁOMIAN Dorota Helena 

Okręg wyborczy nr 11

- OLCZAK Mirosław Kazimierz 

Okręg wyborczy nr 12

- KOZIEŁ Marek Jan 

Okręg wyborczy nr 13

- JUSZCZYK Sławomir  

Okręg wyborczy nr 14

- DRAGAN Marcin Szymon

Okręg wyborczy nr 15

- HACHURSKI Włodzimierz Michał 

Podmiot udostępniający:
Gmina Rząśnia
Informację wytworzył:
Artur Ruka
Informację wprowadził:
Artur Ruka
Data wytworzenia:
2014-12-11
Data publikacji:
2014-12-11
Data ostatniej zmiany:
2015-02-05

RADA GMINY RZĄSNIA W KADENCJI 2010-2014

Zbieranie statystyk

Okręg nr 1:
- Marian Brożyna,
- Andrzej Szydłowski,
- Tadeusz Nicpoń.
Okręg nr  2:
- Michał Szatan,
- Tomasz Pełka,
- Zdzisław Łakomski.
Okręg nr 3:
- Sławomir Juszczyk.
Okręg nr 4:
- Sylwester Sobczak.
Okręg nr 5:
- Mirosław Olczak,
- Grzegorz Wojewoda.
Okręg nr 6:
- Piotr Sokołowski.
Okręg nr 7:
- Marcin Dragan,
- Włodzimierz Hachurski.
Okręg nr  8:
- Sławomir Boroń.
Okręg nr 9:
- Dorota Słomian.

Podmiot udostępniający:
Gmina Rząśnia
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Artur Ruka (arturruka)
Data wytworzenia:
2011-04-19
Data publikacji:
2011-04-19
Data ostatniej zmiany:
2011-04-19

RADA GMINY RZĄŚNIA W KADENCJI 2006 - 2010

Zbieranie statystyk

Okręg Nr 1: BROŻYNA Marian, SZYDŁOWSKI Andrzej, ŁAWNICZEK Marcin,
Okręg Nr 2: PEŁKA Tomasz, MIKOŁAJCZYK Lech, ŁAKOMSKI Zdzisław Kazimierz,
Okręg Nr 3: JUSZCZYK Sławomir,
Okręg Nr 4: PŁUCIENNIK Andrzej, SOBCZAK Sylwester Andrzej,
Okręg Nr 5: OLCZAK Mirosław Kazimierz, WOJEWODA Grzegorz Józef,
Okręg Nr 6: SOKOŁOWSKI Piotr,
Okręg Nr 7: DRAGAN Marcin,
Okręg Nr 8: BOROŃ Sławomir Marek,
Okręg Nr 9: RAKOWIECKI Tadeusz.
Podmiot udostępniający:
Gmina Rząśnia
Informację wytworzył:
Artur Ruka
Informację wprowadził:
Artur Ruka
Data wytworzenia:
2006-11-30
Data publikacji:
2006-11-30
Data ostatniej zmiany:
2008-06-18

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-14 14:39:14, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)