Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1376444
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27070
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19475
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia93762
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10632
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5077
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5316
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe13745
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4905
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy64169
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady15147
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11682
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty10965
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6544
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory140881
Ikona - strzałka prawaPrzetargi422810
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2520
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro1436
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1536
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń14590
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2490
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości19647
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20068069
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075866
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085339
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094733
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104814
Ikona - strzałka prawaPPWOW15037
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114177
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny47236
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010266
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113571
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3903
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5425
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143508
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414162
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153749
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152300
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152377
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152870
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153935
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1900
Ikona - strzałka prawaPetycje3349
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1133
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych576
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia180
Ikona - strzałka prawaWybory670
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810951
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191982
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 2019989
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019354
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019454
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10477
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12555
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14298
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2540
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych237
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania249
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań260
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady150
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2788
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16765
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13675
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9432
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe54096
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9107
Ikona - strzałka prawaRegulamin9675
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy51877
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne706
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14963
Ikona - strzałka prawaTaryfy535
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9099
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4737
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3191
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3344
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18343
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18108
Ikona - strzałka prawa20093541
Ikona - strzałka prawa20102495
Ikona - strzałka prawa20112280
Ikona - strzałka prawa20131985
Ikona - strzałka prawa20141718
Ikona - strzałka prawa20151683
Ikona - strzałka prawa20161488
Ikona - strzałka prawa2017812
Ikona - strzałka prawa2018573
Ikona - strzałka prawa2019195
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11283
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4855
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4610
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22429
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3880
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18758
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22794
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej13771
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3275
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11391
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10077
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13329
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8211
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6488
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4438
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11488
Ikona - strzałka prawaAktualności9098
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4256
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7574
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory8815
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7410
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3436
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8024
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe247
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11432
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1655
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1140
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026209
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036155
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046280
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056981
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066951
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076816
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087991
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095766
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106280
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114627
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124615
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134156
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144044
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153457
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163093
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172640
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182159
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191027
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7466
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7615
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9074
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1766
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2500
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro261
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7457
Ikona - strzałka prawaProgramy5929
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24265
Ikona - strzałka prawaArchiwum7046
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6213
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7935
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7105

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-09-18 15:37:26, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)